Війна, Новини, Події

ЗСУ прорвали оборону росіян на Херсонщині: де наступають (ВІДЕО, КАРТА)

ЗСУ прорвали оборону росіян на Херсонщині: де наступають (ВІДЕО, КАРТА)
02.10.2022 22:04

Сили оборони України активну ведуть наступ відразу на двох фронтах. Після звільнення Лиману на Донеччині, просування добилися і воїни ЗСУ на Півдні України.

За останні кілька днів бійцям ЗСУ вдалося звільнити кілька населених пунктів на Херсонщині, російські пропагандисти пишуть про обвал їх фронту на півночі області. Що відомо про наступ ЗСУ на Херсонщині розбирався Акцент.

Наразі відомо, що українські захисники ведуть наступ вздовж правого берегу Каховського водосховища. Опубліковані фото та відео з присутністю наших воїнів у н.п. Золота Балка та Хрещенівка.

Як пише відомий та авторитетний телеграм-канал Николаевский Ванек, успіхи ЗСУ дійсно є і темпи просування достатньо великі. Орки залишили частину населених пунктів, а в ряді — збирають манатки. Однак просить всіх зачекати — робота йде на результат, і нашим хлопцям дуже важко.

В той же час російські джерела (військові телеграм-канали) перебувають ледь не у паніці і кажуть, що відбувається обвал фронту. Російські війська близькі до втрати керування, відбувається хаотичний відхід з позицій. Наразі кілька джерел повідомляють, що ЗСУ вже дісталися н.п. Дудчани на правому березі Дніпра і звільнили його.

Разом з тим варто зазначити, часто російські джерела навмисно публікують неправдиву інформацію, в тому числі щодо успіхів ЗСУ (спочатку «зрада», потім — героїчна «перемога», — ред). Тому треба дочекатися офіційної інформації, а також фото та відео підтверджень від самих бійців ЗСУ.

На думку військових аналітиків, ЗСУ рухаються в бік Нової Каховки. Також можливо очікувати виходу в тил російським угрупуванням, що знаходяться на східному боці Херсонського плацдарму (по лівому березі р. Інгулець).

Карта можливого плану наступу ЗСУ. Джерело Твіттер Majakovsk
Версія контрнаступу ЗСУ на Херсонщині. Джерело Твіттер Картина Маслом
Підписуйтесь на Акцент в
02.10.2022 22:04


Об Авторе

Александр Чубукин