Пільговий тариф на світло для населення продовжив Кабмін
18:05 2 Травня 2024
Новини
Пільгова ціна на електроенергію для українського населення продовжена до кінця весни.
Відповідно до постанови КМУ від 26 квітня 2024 року №455, термін дії тарифу для населення продовжено до 31 травня 2024 року. Відповідно, до 31 травня 2024 року включно, вартість спожитої електричної енергії становитиме 2,64 грн з ПДВ за 1 кВт·год. Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив у Telegram.
За його словами, положення про покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії буде продовжено до 31 травня.
Глава уряду зазначив, що попри ремонти, що тривають цілодобово, в енергосистемі зберігається значний дефіцит. Влада встановлює міні-ТЕЦ в різних містах, посилює енергосистему через її децентралізацію, але відновити все зруйноване росіянами швидко неможливо.
Закликаю українців ощадливо використовувати електроенергію. Допоможіть нашим енергетикам, допоможіть нашій енергосистемі. Споживайте електроенергію відповідально, — наголосив він.