Війна, Новини, Суспільство, Україна

Розкрито чергову «грошову пастку» окупантів на Запоріжжі

Розкрито чергову «грошову пастку» окупантів на Запоріжжі
22.04.2024 12:35

Українським селянам в окупації пропонують пільгові кредити, безвідсоткові позики та багато інших «заманух» від кремля. Втім віддати ці пільгові кредити неможливо. Центр національного спротиву повідомляє про нову небезпеку для українських аграріїв на тимчасово окупованих територіях України.

Вказується, що ворог діє за чітким планом. Всі селяни повинні продавати своє зерно окупантам за фіксованою ціною, в рази нижчою за ринкову. Потім гауляйтери перепродують зерно і отримують різницю: лише у 2023 році росіяни зібрали та вивезли з тимчасово окупованих територій 4,8 мільйона тонн зерна.

У той же час окупаційна влада почала пропонувати фермерам, які пройшли перереєстрацію за російськими стандартами, земельні ділянки, які наразі не використовуються за призначенням. Право на користування землею оформлюється тимчасовим дозволом на певний період часу.

За інформацією українського підпілля, ці землі фактично належать фермерам, які відмовилися співпрацювати з окупаційною владою. Також є повідомлення про те, що фермери з росії в’їжджають на територію Херсонської області для переоформлення земельних ділянок на свої фермерські господарства. Це ще одна форма російського здирництва в Україні.

Центр національного спротиву закликає мешканців ТОТ надавати інформацію про дії окупантів, колаборантів та ворожих військ за анонімним посиланням.

Підписуйтесь на Акцент в
22.04.2024 12:35


Об Авторе

Катерина Касімова