Новости, Общество, Фото-видео

Сучасні українські ілюстратори показали свої роботи у Запоріжжі (ФОТО)

Сучасні українські ілюстратори показали свої роботи у Запоріжжі (ФОТО)
20.04.2019 16:15

Презентація виставки із 30 ілюстрацій художників київського мистецького об’єднання Pictoric відбулася в межах фестивалю «Сучасне мистецтво для покоління Z».  

Усі ілюстрації були спеціально створені для спільного експерименту благодійного арт фонду Sky Art Foundation та Pictoric – настільної карткової гри «PictoricBox». Над проектом працювало 12 сучасних українських ілюстраторів: Анна Сарвіра, Олег Грищенко, Тетяна Денисенко, Поліна Дорошенко, Анна Іваненко, Женя Полосіна, Олена Старанчук, Анна Андреєва, Юлія Тверітіна, Валерій та Олена Тихонюк та Ілля Угнівенко.

Як розповідає художник та куратор Pictoric Олег Грищенко, «ілюстрації ці створені на асоціації, тому ви можете бачити дуже дивні картинки, із сюжетами, повними фантазії. Це була мета гри – стимулювати фантазію, асоціації глядачів і гравців. Неможливо конкретного сказати що саме зображено на кожній роботі, тому можна вгадувати будь-який сюжет –  і це буде правда».

Фестиваль «Сучасне мистецтво для покоління Z» та виставка «PictoricBox» ініційовані Департаментом культури і туризму Запорізької міської ради, НГО «Cultprojector» та Туристичним Інформаційним Центром Запоріжжя. Проект покликаний спростувати міф про те, що Запоріжжя є суто індустріальним містом, у якому не цікавляться мистецтвом, і привернути увагу запорізької молоді до сучасного мистецтва та розвитку власного креативного потенціалу.

Виставка триватиме у Туристичному центрі до 10 травня включно. Вхід вільний.

Читайте новости Запорожья в нашем Telegram: t.me/akzentzp , Twitter и подписывайтесь на канал в Youtube, а также наш Instagram.

Тетяна Омельченко

20.04.2019 16:15

Об Авторе

Александр Чубукин