Відпочинок, Суспільство, Україна

Як виглядає Залізний порт в окупації (ВІДЕО)

Як виглядає Залізний порт в окупації (ВІДЕО)
27.07.2023 18:05

У зв’язку з війною, розпочатою Росією, багато українських курортів потрапили під тимчасову окупацію, серед них — Залізний порт, що розташований на узбережжі Чорного моря в Херсонській області.

Відеозапис, опублікований місцевим жителем на його YouTube-каналі, розкриває вплив окупації на цей популярний курорт, де раніше завжди тішилися шумом моря і відпочинком туристи з різних куточків України.

У середині липня, на піку курортного сезону, вулиці Залізного порту залишилися порожніми. Місцевий бізнес, що підтримувався туристами, зазнав значних збитків вже другий рік поспіль. Зараз власники баз відпочинку, готелів, кафе та магазинів стикаються з фінансовими труднощами, адже туристичний потік зменшився практично до нуля.

Багато торгових точок, особливо тих, що спеціалізуються на сезонних товарах, просто не змогли відкритися. На пляжах кафе майже порожні, столики на пляжі, які зазвичай були зайняті, залишилися недоторканими.

Водночас, на самому пляжі зазначеної курортної зони немає масового потоку відпочиваючих, а лише кілька осіб, серед яких в основному мешканці Запорізької та Херсонської областей, яких окупанти тимчасово розмістили у порожніх базах відпочинку.

Окупація Залізного порту серйозно позначилася на його колишньому багатогранному житті, перетворивши його з жвавого курортного містечка на спустошену та немайже безжитлову територію. Надії на покращення ситуації та відновлення туристичного руху залишаються лише на час, коли конфлікт буде вирішено і курорт знову зможе радувати туристів своєю красою та гостинністю.

Підписуйтесь на Акцент в
27.07.2023 18:05


Об Авторе

Яна Учаева